Kadetska ekipa Sv.Jakov-Jadranovo 1 – Hrvatski boćarski savez

JEDRILIČARSKI KLUB 'HYDRO' Mlada ekipa koja želi približiti jedrenje svim  generacijama - DuList
JEDRILIČARSKI KLUB 'HYDRO' Mlada ekipa koja želi približiti jedrenje svim generacijama - DuList

Mapiranje Trešnjevke

Na 27. prvenstvu Hrvatske u elektronskom pikadu ekipa Pikado kluba „Pokreni  Božo“ osvojila visoko 5. mjesto
Na 27. prvenstvu Hrvatske u elektronskom pikadu ekipa Pikado kluba „Pokreni Božo“ osvojila visoko 5. mjesto

Ekipa iz TKD kluba Solaris vratila se s lijepom kolekcijom odličja iz  Dubrovnika
Ekipa iz TKD kluba Solaris vratila se s lijepom kolekcijom odličja iz Dubrovnika

Ekipa Taekwondo kluba Velika Gorica osvojila 10 medalja

Ikona Nogometni Ruksak Torba – Klub Logo Kluba Odrasla Osoba Nogometni  Navijač U Kategoriji. Naprtnjače - Alpbusinessprintingjackson.com
Ikona Nogometni Ruksak Torba – Klub Logo Kluba Odrasla Osoba Nogometni Navijač U Kategoriji. Naprtnjače - Alpbusinessprintingjackson.com

Ekipa A - Karate Klub Tigar

Ekipa TK Terra U14 2019 | Teniski Klub Terra

Juniorska ekipa Vargon – Hrvatski boćarski savez

Mi smo dečki s Keglića! - Rukometni klub Metalac

Dolazi nam najbolja ekipa u Hrvatskoj u zadnjih 15 godina! - Ženski  nogometni klub Split - Blog.hr
Dolazi nam najbolja ekipa u Hrvatskoj u zadnjih 15 godina! - Ženski nogometni klub Split - Blog.hr

Ženski rukometni klub "Murvica" najbolja ženska ekipa Grada Crikvenice u  2019. godini | Crikva.hr
Ženski rukometni klub "Murvica" najbolja ženska ekipa Grada Crikvenice u 2019. godini | Crikva.hr

Judo klub Herceg najbolja kadetska ekipa u BiH - Radiotelevizija  Herceg-Bosne
Judo klub Herceg najbolja kadetska ekipa u BiH - Radiotelevizija Herceg-Bosne

EKIPA, A NE KLUB!: ONK Metković amaterski klub s vrhunskim sportskim  postignućima | Metković NEWS
EKIPA, A NE KLUB!: ONK Metković amaterski klub s vrhunskim sportskim postignućima | Metković NEWS

Košarkaški klub Međimurje: Juniorska ekipa na čelu tablice s tri pobjede

Ekipa Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba na Kondor openu ostvarila odlične  rezultate
Ekipa Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba na Kondor openu ostvarila odlične rezultate

Juniorska ekipa BK Pula – Hrvatski boćarski savez

najbolja muška ekipa | Judo klub Kaštela

Ekipa mlađih kadeta Karate kluba Krk Croatia na Prvenstvu Hrvatske u  ekipnim borbama obranila naslov prvaka, a ekipa starijih kadeta osvojila  naslov viceprvaka | Grad Krk
Ekipa mlađih kadeta Karate kluba Krk Croatia na Prvenstvu Hrvatske u ekipnim borbama obranila naslov prvaka, a ekipa starijih kadeta osvojila naslov viceprvaka | Grad Krk

Prva županijska liga: ONK Metković, 'ekipa, a ne klub', obranio naslov  prvaka!
Prva županijska liga: ONK Metković, 'ekipa, a ne klub', obranio naslov prvaka!