Lizati federalni klima judo klub šibenik prodati izlaganje Prosvijetli

Karate Klub Šibenik 1066 | Sibenik

Hrvatski judo savez

Judaši Šibenika osvojili 6 medalja na "Kaštelino kupu" - ŠIBENSKI SPORT

Luca Lokas nastavila savršeni niz, na postolju na judo turniru u Splitu  završio i Dino Arambašić
Luca Lokas nastavila savršeni niz, na postolju na judo turniru u Splitu završio i Dino Arambašić

Portal Oko - Odličnim rezultatima s turnira u Splitu Judo klub Župa  dubrovačka završava natjecateljsku godinu
Portal Oko - Odličnim rezultatima s turnira u Splitu Judo klub Župa dubrovačka završava natjecateljsku godinu

Mladi članovi Judo kluba Šibenik u Kaštelima do 4 zlata i 6 medalja ukupno  :: ŠibenikIN News Portal
Mladi članovi Judo kluba Šibenik u Kaštelima do 4 zlata i 6 medalja ukupno :: ŠibenikIN News Portal

Judo klub Šibenik u velikom stilu zaključio sezonu u kojoj je Luca Lokas  bila nepobjediva
Judo klub Šibenik u velikom stilu zaključio sezonu u kojoj je Luca Lokas bila nepobjediva

KARATE / Karate klub „Šibenik 1066.” ima sjajne rezultate u finišu 2022.  godine. Ima 9 pobjednika Dalmatinske lige i novu kašetu punu odličja. -  Šibenik News - Šibenik, obala, Hrvatska
KARATE / Karate klub „Šibenik 1066.” ima sjajne rezultate u finišu 2022. godine. Ima 9 pobjednika Dalmatinske lige i novu kašetu punu odličja. - Šibenik News - Šibenik, obala, Hrvatska

Tri medalje za mlade šibenske judaše na Kupu Jadrana, podvig Luce Lokas

Šibenski - Pala su još tri zlata; članovi karate kluba 'Šibenik 1066' na  Državnom natjecanju u Jastrebarskom danas osvojili naslov prvaka Hrvatske
Šibenski - Pala su još tri zlata; članovi karate kluba 'Šibenik 1066' na Državnom natjecanju u Jastrebarskom danas osvojili naslov prvaka Hrvatske

KK ŠIBENIK 1066 / Uspjeh za uspjehom u 2021. - osvojili su 195 medalja -  Šibenik News - Šibenik, obala, Hrvatska
KK ŠIBENIK 1066 / Uspjeh za uspjehom u 2021. - osvojili su 195 medalja - Šibenik News - Šibenik, obala, Hrvatska

JUDO KLUB ZADAR Bronca Mie Katušić na PH u Zagrebu - Sport023

Proteklog vikenda održan Kaštelino Kup: Članovi Judo kluba Šibenik se  okitili sa šest medalja :: ŠibenikIN News Portal
Proteklog vikenda održan Kaštelino Kup: Članovi Judo kluba Šibenik se okitili sa šest medalja :: ŠibenikIN News Portal

Judo klub Nippon, Zagreb

Judaši Šibenika osvojili sedam medalja na Dalmatinskom super kupu - ŠIBENSKI  SPORT
Judaši Šibenika osvojili sedam medalja na Dalmatinskom super kupu - ŠIBENSKI SPORT

FOTO Ekipa iz Judo kluba Šibenik osvojila sedam medalja na turniru u Splitu

Marko Gulin zlatni na turniru u Kaštel Sućurcu, Judo klub Šibenik osvojio  još tri medalje
Marko Gulin zlatni na turniru u Kaštel Sućurcu, Judo klub Šibenik osvojio još tri medalje

800 km sreće powered by Toyota", sportsko-humanitarni projekt za judo klub  djece s invaliditetom "Fuji" - Autoportal.hr
800 km sreće powered by Toyota", sportsko-humanitarni projekt za judo klub djece s invaliditetom "Fuji" - Autoportal.hr

KARATE - KK Dalmacijacement: Medalje Solinjana u Ligi i Kupu Jadrana - Grad  Solin
KARATE - KK Dalmacijacement: Medalje Solinjana u Ligi i Kupu Jadrana - Grad Solin